"Adı Gizlenen Sevgililer şiir etkinliği" yapıldı

Güz baharını yaşadığımız güzel günün akşamında Menteşe Belediyesi, MUSANDER, Muğla Barosu, CKD ve ADD'nin birlikte düzenlediği 8 Kasım 2019 Cuma günü saat 19.30'da Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi Nail Çakırhan Salonunda yapılan etkinliğe konuşmacı olarak katılan Atatürk devrimleri ve Cumhuriyet ilkelerinin yılmaz savunucusu yazılı, görsel, sözel alanda yaptığı çalışmalarla kültürümüze iz düşüren Avukat Erol Ertuğrul tadı damaklarda kalan dinletiye imza attı.

Ezbere okuduğu şiirlerle izleyenleri kendisini hayran bıraktı.

Şairlerin kısa yaşam öyküleriyle başlayıp şiirleriyle devam eden etkinlikte 25 şair yaşamından kesitler verilerek tanıtıldı.

Sunumunu MUSANDER Başkanı Sadettin Özbek'in yapmış olduğu etkinliğe Menteşe Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Ersöz ilk açış konuşmasını gerçekleştirdi.

Levent Ünver'in yanı sıra Av.Erol Ertuğrul, Av.Birdal Ertuğrul, Muğla Barosu Başkanı Cumhur Uzun, CKD Başkanı Nalan Atasever, önceki  dönem baro başkanları ve daha bir çok derneğin yönetim kurulu üyeleri ve sanatseverlerin katılımıyla etkinlik son buldu.

Etkinlik sonunda konuşmacı Erol Ertuğrul'a Menteşe Belediye Başkan Yardımcıları Leyle Ersöz ve Levent Ünver çiçek ve plaket takdiminde bulundu

Muğla Baro Başkanı Cumhur Uzun da çiçek takdim ederek kısa bir konuşma yaptı.

Sadettin Özbek

 

 

 

DİĞER HABERLER