Başkan Toksöz, Ankara'da ziyaretlerde bulundu

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulunmak üzere gittiği Ankara'da, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile TOKİ Başkanı Ömer Bulut'u makamlarında ziyaret etti.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, ilçeye kazandırılması planlanan hizmetler ve projeler hakkında görüşmek ve istişarelerde bulunmak üzere gittiği Ankara'da ilk durağı, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli oldu. Yatağan'a yapılacak ve yapılması planlanan projelerin görüşüldüğü ziyarette, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, ilçeye sağladığı destek ve katkılardan dolayı Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye teşekkür etti.

Başkan Toksöz, daha sonra Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ü makamında ziyaret etti.

İhalesi 1 Ekim 2021'de yapılan ve yeri için hak sahiplerinin sözleşme imzalanmaya davet edildiği Yatağan Adalet Sarayı nedeniyle Başkan Toksöz tarafından Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'e Yatağanlılar adına teşekkür etti.

Başkan Toksöz, son olarak ilçede yapılması planlanan TOKİ konutları projesini görüşmek üzere TOKİ Başkanı Ömer Bulut'u makamında ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

Haber Merkezi

 

DİĞER HABERLER