CHP’li Belediyelerden geçmiş olsun paylaşımı

CHP’li Belediyelerden geçmiş olsun paylaşımı

Muğla’nın Dalaman ilçesinde çıkan ve 350 hektarlık orman alanının yanarak kül olmasının ardından CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanları sosyal medya hesaplarından Muğla’ya ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e geçmiş olsun paylamışında bulundular.

Haber Merkezi

Muğla bölgesinde yaşanan orman yangını sonrasında CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanları sosyal medya hesaplarından Muğla’ya ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e geçmiş olsun paylaşımlarında bulundu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu twitter hesabından “Art arda yurdumuzun birçok yerinden orman yangını haberleri alıyoruz. Ormanla beraber canlıları ve yaşamı da kaybediyoruz. Muğla #göcek'teki yangının bir an önce söndürülmesi en büyük temennimiz, geçmiş olsun @osmangurun paylaşımında bulundu. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen twitter hesabından “Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız @osmangurun nezdinde tüm bölge halkına geçmiş olsun diliyor, büyük bir özveriyle yangına müdahale eden personellere kolaylıklar diliyorum. Ağaçları, hayvanları canlıdan saymayanların “can kaybı olmaması sevindirici” açıklamalarına aldırmayın. #Göcek yangınında çok canlar yanıyor. En büyük temennimiz yangının bir an önce kontrol altına alınması” paylaşımında bulundu. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ise twitter hesabından “Göcek’te çıkan orman yangınından dolayı üzüntü ve keder içerisindeyiz. İnsan kaybımız yok ancak can kaybımız çok...Kısmen azaldığı söylenen yangının tam anlamıyla sona ermesi en büyük dileğimiz. Yöre halkına ve @osmangurun Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.#göcek” paylaşımını yaptı.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün twitter hesabından “#Dalaman ve #Göcek de kısmen kontrol altına alınan ve soğutma çalışmaları başlayan yangınla ilgili geçmiş olsun dileklerini ileten @Y_Buyukersen @BocekMuhittin @yildirimkaya40 ve herkese teşekkürler. Yanan alanlara Muğlamız ve ülkemizin geleceği için yeni fidanlar dikeceğiz” paylaşımını yaptı.

 

DİĞER HABERLER