Dalaman'da Havalimanı Voleybol Turnuvası gerçekleştirildi

 

YDA Dalaman Havalimanı Sponsorluğunda gerçekleştirilen voleybol turnuvasına; Devlet Hava Meydanları İşletmesi ,YDA Havalimanı, YSS Özel Güvenlik ,Turkish Ground Services, Unifree Duty Free İşletmeciliği, Yiğit Turizm , Çelebi ve Havaş olmak üzere 8 Takım katıldı. Havalimanı Voleybol Turnuvası 2020 müsabakaları sonucunda UNIFREE Takımı birinci oldu.

Haber Merkezi

Havalimanı kurum, kuruluş ve personelleri arasında birlik ve beraberliği arttırarak kaynaşmayı sağlamak amacıyla Muğla Dalaman Havalimanı Mülki İdare Amirliği koordinasyonunda gerçekleştirilen "Havalimanı Voleybol Turnuvası 2020 " isimli sosyal etkinlik yoğun ilgi gördü.

Havalimanı Voleybol Turnuvası 2020 müsabakaları sonucunda UNIFREE Takımı 1. Olurken DHM 2. TGS Takımı ise 3. oldu.

Müsabakalar sonrası dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları  Dalaman Kaymakamı ve Havalimanı Mülki İdare Amiri Ali Güldoğan, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş ve DHM Dalaman Başmüdürü Osman Serdar tarafından verilerken maçların başarıyla geçmesine katkı sağlayan hakemlere plaket takdim edildi.

Maç Sonrası konuşma yapan Dalaman Kaymakamı ve Havalimanı Mülki İdare Amiri Ali Güldoğan, "Havalimanı kurum/kuruluşları ve personelleri arasında birlik ve beraberliği artırmak ayrıca kaynaşmayı sağlamak amacıyla, 3 şubat 2020 tarihinde sekiz takımın katılımı ile başlayan Muğla Dalaman Havalimanı Mülki İdare Amirliği Kurumlar arası Voleybol Turnuvasının oynan final maçlarıyla tamamlandığını dile getirerek turnuva organizasyonunda emeği geçenlere, hakemlerimize, turnuvaya katılan takımlarımıza, takımlarını desteklemek ve maçları izlemek için tribünleri dolduran seyircilerimize, bu organizasyonda desteğini eksik etmeyen YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürlüğüne teşekkür ediyorum" dedi.

YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Cengiz T. Ayaz ise şunları ifade etti: "Geçtiğimiz yıl Havalimanı işletmesi olarak düzenlediğimiz spor ve sanat etkinlikleri sonrası çalışanlarımızın motivasyonlarının, birlik olma bilincinin ve sahiplenme duygularının arttığını gördük Mülki İdare Amirliğimizin de Voleybol turnuvası spor etkinliği yapmak istediğini öğrenince tüm desteğimizi vererek içerisinde yer almak istediğimizi dile getirdik."

Ayaz, Gerçekleşen voleybol turnuvasının kurum ve kuruluşlar arası iletişimi güçlendiren enstrümanlardan bir tanesi olduğunu 2020 sezonu öncesi heyecan verici bir etkinliğin içerisinde olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek spor, kültür ve sanat etkinliklerinin birleştirici gücü olduğunun altını çizdi.

DİĞER HABERLER