Fethiyespor Furkan Şimşek ile iki yıllık sözleşme imzaladı

Fethiyespor Çaykur Rizespor’da forma giyen Furkan Şimşek ile iki yıllık sözleşme imzaladı. Orta saha mevkisinde görev yapan genç oyuncu, yapılan görüşmeler sonucunda kendisini Fethiyespor’lu yapan imzayı attı.

Haber Merkezi

Fethiyespor Çaykur Rizespor’un genç futbolcusu Furkan Şimşek ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ve yönetim kurulu üyeleri 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Furkan Şimşek ile anlaşarak genç oyuncuyu Fethiyespor renklerine kattı.

Fethiyespor Serkan Demirol, Cihan Çayan Duman, Anıl Gir, Mert Caymaz, Mahmut Metin, Erdi Bakırcı, Sabri Turgut, İbrahim Ethem Sevinç, Cemal Şener ve Metin Sevinç’in ardından Çaykur Rizespor’un genç oyuncusu Furkan Şimşek’i de kadrosuna kattı. Başkan Esat Bakırcı, Başkan Yardımcıları İsmail Öztürk, Önder Abdurrahim Önder ve yöneticiler Cem Tufan ile Nacit Çatal genç oyuncu ile bir süre görüştükten sonra anlaşmaya vardılar. Genç oyuncu kendisini 2 yıllık yapan sözleşmeye imza atarken, ”Fethiyespor’a faydalı olmak için geldim. Hedefe oynayan bir takımda olmaktan mutluyum” diye konuştu. Orta sahada görev yapan Furkan Şimşek, Çaykur Rizespor forması ile 8 gol kaydetti.

 

 

DİĞER HABERLER