Güleda'nın ölümü Muğla'yı yasa boğdu

Katilin iki paylaşımı kan dondurdu: "Bitti", "Canınızın istediği zaman ölmeyeceksiniz"


Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi öğrencisi Muğlalı Güleda Cankel erkek arkadaşı tarafından Isparta'da oturduğu apartta bıçaklanarak öldürüldü. Güleda Ortaköy'de kılınan cenaze namazının ardından göz yaşları arasında son yolculuğa uğurlandı. 19 yaşındaki Güleda Cankel'i bıçaklayarak öldüren zanlı Z.P.'nin sosyal medyada kan donduran iki paylaşım yaptığı ortaya çıktı. Zanlı Z.P. kişisel sosyal medya hesabında ilk olarak 'Bitti' paylaşımında bulundu. Ardından, "Her şeyin zamanı yaşadığınız o andır mutlu olmayı ertelemeyin. Canınızın istediği zaman ölmeyeceksiniz. Ve biz o zamanın değerini bilemedik" paylaşımını yaptı.

Altar Zeyhan

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Fotoğrafçılık Bölümü 1. sınıf öğrencisi Güleda Cankel, eski sevgilisi tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Olay Isparta'nın Fatih Mahallesi'nde bir apartta yaşandı. Ailesi Muğla'da yaşayan Güleda Cankel, dün Muğla'dan Isparta'ya gelen eski sevgilisi ile henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartıştı. Tartışmanın ardından eski sevgilisi, Güleda Cankel'i bıçaklayarak öldürdü. Olayın ardından kaçan şüpheli Z.P. polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Öte yandan, Cankel'in cenazesi otopsisi yapılmak üzere SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna kaldırıldı.

19 yaşındaki Güleda Cankel'i bıçaklayarak öldüren zanlı Z.P.'nin sosyal medyada kan donduran iki paylaşım yaptığı ortaya çıktı. Zanlı Z.P. kişisel sosyal medya hesabında ilk olarak 'Bitti' paylaşımında bulundu. Ardından, "Her şeyin zamanı yaşadığınız o andır mutlu olmayı ertelemeyin. Canınızın istediği zaman ölmeyeceksiniz. Ve biz o zamanın değerini bilemedik" paylaşımını yaptı.

GÖZ YAŞLARI ARASINDA UĞURLANDI

Yaşanan acı olayın ardından Güleda'nın cenazesi Ortaköy'deki evine getirildi. Ortaköy Camii'nde kılınan İkindi Namazının ardından Gülseda göz yaşları arasında son yolculuğa uğurlandı.

 

 

DİĞER HABERLER