MUĞLA BAL’DA BAŞARISIZ BİR HAFTA DAHA GEÇİRDİ

Muğla’nın Bal 7. grupta mücadele etmekte olan takımları başarısız bir hafta daha geçirdi. Geçtiğimiz Cumartesi günü deplasmanda oynanan maçta Tavas Birlikspor Ortaca Belediyespor’u 2-0 mağlup ederken, Yatağanspor evinde Serinhisarspor ile 0-0 berabere kaldı.

EKREM ORHAN

Bal’da sezonun ilk devresinin sonu için geri sayım devam ederken, geçtiğimiz hafta sonu oynanan maçlarda Muğla takımları başarısız bir hafta sonu yaşadı.

21 golün kaydedildiği 10. hafta maçlarında 7. grupta yer alan iki Muğla takımı Ortaca Belediyespor ve Yatağanspor başarısız bir hafta sonu daha geçirdi. Grupta puan cetvelinin son sırasında yer alan Ortaca Belediyespor, geçtiğimiz Cumartesi günü Tavas deplasmanında Tavas Birlikspor ile yaptığı maçı 2-0 kaybetti. Grupta yer alan bir başka takım Yatağanspor’daki düşüş devam ediyor.

Halen Ortaca Belediyespor’dan 8 puan ileride olan Yatağanspor geçtiğimiz hafta sonu kendi evinde Serinhisarspor ile 0-0 berabere kaldı. Maçlarda ortaya koyduğu başarılı futbolu skora yansıtamamanın sıkıntısı içinde olan Yatağanspor bu hafta sonu ise deplasmanda Kuşadasıspor ile mücadele edecek.

DİĞER HABERLER