Muğla ve Marmaris’te Şoförler Odası Genel Kurul’ları yapıldı

Muğla ve Marmaris’te Şoförler Odası  Genel Kurul’ları yapıldı

(İHA)

Muğla Kamyoncu Otomobilci Ve Şoförler Esnaf Odası’nın önceki gün Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Mevcut Oda Başkanı Halil Bozyer tekrar başkan seçildi.

660 seçmenden 506 kişinin oy kullandığı Genel Kurul’da, Halil Bozyer 346 oy, Arif Tuna ise 160 oy aldı.

Muğla Kamyoncu Otomobilci Ve Şoförler Esnaf Odası’nın Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: “Osman Pala, Halil Tuğrul, Yusuf Öztürk, M.Ali Çelebi, Recep İnce.”

Oda’nın Denetim Kurulu ise şöyle: “Hüseyin Sarı, Metin Fidan, Arif Saygın”

Genel Kurul’da 1 oy ise geçeriz sayıldı. Tekrar başkan seçilen Halil Bozyer, haftanın ilk günü esnafı ziyaret etti.

Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Kurulu gerçekleşti. 479 üyenin oyunu alan İbrahim Tarım yeniden Oda Başkanı seçildi. 
Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Kurulu Siteler Mahallesi’ndeki bir otelde yapıldı.Kongrede adaylığını açıklayan isimler,mevcut Başkan İbrahim Tarım ve Armutalan Dolmuş Kooperatifi Başkanı Orhan Can oldu.Divan Başkanlığı’nı Muğla Esnaf Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız’ın yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.Daha sonra toplantı denetleme, faaliyet ve bütçe raporlarının okunması ve oylanmasıyla yapıldı. Oy çokluğu ile faaliyet raporları kabul edildi.Yapılan konuşmaların ardından, 479 üyenin oyunu alan İbrahim Tarım yeniden Oda Başkanı seçildi. Diğer aday Orhan Can ise 274 oy alırken 8 oy geçersiz sayıldı.

 

 


DİĞER HABERLER