MUĞLASPOR’DA MESAİ BUGÜN

İzmir’in grupta son sıralarda yer alan ancak son haftalarda çıkışa geçen takımı Bucaspor ile deplasmanda yapacağı maç bugün saat 13.30’da İzmir Yeni Buca sahasında oynanacak. Başkan Kapiz “Bugünkü maçtan iyi sonuç bekliyoruz. Biz iyi işler yapan bir kulübüz” dedi.

EKREM ORHAN

Geçtiğimiz  Payasspor maçından sonra toplanarak sıkı bir şekilde  bugünkü maçın hazırlıklarına başlayan Muğlaspor , Bucaspor maçı için Muğla’daki çalışmalarını dün tamamladı.

Kulüp Başkanı Erol Kapiz’in de bizzat izleyeceği bugünkü zorlu maçtan mutlak puan almayı hedefleyen Muglaspor’da hazırlıklar iyi geçerken kulüp başkanı Erol Kapiz özetle “Bugün Bucaspor ile İzmir’deki maçımız her iki takım içinde çok önemli. Biz iyiyiz ve formdayız, ancak rakibimizde son zamanlarda iyi futbol oynamaya başladı. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Ama biz Muğlaspor olarak tüm futbolcularımıza inanıyor ve güveniyoruz. Futbolcularımız bugün yine sahaya çıkacak ve aslanlar gibi mücadele ederek istediğimiz sonucu almaya çalışacaktır. Bugün bende İzmir’de ve takımımızla olacağım. Biz kulüp ve takım olarak iyi yoldayız, iyi işler yapıyoruz. İlk devrede artık kalan son beş maçımız çok önemli maçlar o sebeple bugünkü maçtan iyi bir sonuçla dönerek çıkışımızı sürdürmek, rahata ermek istiyoruz” dedi.

 

DİĞER HABERLER