YATAĞANSPOR YARIN LİDERİ AĞIRLIYOR

Yiğit Yurtaydın yönetimindeki Yatağanspor galibiyet peşinde

Bal 7. grupta geride bıraktığımız son iki haftanın üzgün takamı Yatağanspor yarın kendi saha ve seyircisi önünde grup lideri Manavgat Bld.Spor ile oynayacak. Maçın hazırlıklarını tamamlayan yeşil siyahlılar maçtan galibiyet bekliyor.

EKREM ORHAN

Yatağanspor üzgün ama umutlu. Geride bıraktığımız son iki haftanın üzgün takımı Yatağanspor’un geçtiğimiz hafta sonu evinde elde ettiği yenilgi sürpriz olarak görülürken yeşil siyahlı ekip yarını yine kendi evinde geçirecek. Yatağanspor’un rakibi Bal 7. Grup lideri Manavgat Belediyespor.

Geçtiğimiz son iki haftada istenilen sonuçları alamayan yeşil silahlılar yarın grubun en iyi takımlarından lider Manavgat Belediyespor ile mücadele edecek. Yatağanspor Teknik Sorumlusu Yiğit Yurtaydın özetle, “Son iki haftayı üzgün tamamladık. Önce farklı Sökespor yenilgisi ve daha sonra kendi evimizde Konyaaltı Bld.Spor karışında aldığımız yenilgi bizim morallerimizi bozdu. Yarın yine kendi evimizdeyiz ve işimiz yine zor. Yarın grubumuzun en rahat ve güçlü ekiplerinden Lider Manavgat Belediyespor ile mücadele edeceğiz. Maça çok iyi hazırlandık ve maç öncesi takımda bir eksiğimiz var. Hedefimiz galibiyet ve kayıplarımızı telafi etmek için ve lideri devirmek için hazırız” dedi.

DİĞER HABERLER