Zeybekoğlu'ndan kurultay değerlendirmesi

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, hafta sonu gerçekleştirilen CHP 37. Olağan Kurultayına ilişkin bir değerlendirmede bulundu. Zeybekoğlu, "İktidara hep beraber yürüdüğümüz bu sürecin ülkemize eşitlik, adalet ve özgürlük getirmesini diliyorum" dedi.

Haber Merkezi

Zeybekoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Partimizin 37. Olağan Kurultayı'nı geride bıraktık. Bu kurultaya "İktidar Kurultayı" adını verdik. Kurultay sürecimiz adına yaraşır şekilde, partimizin bütün kurulları ile ülkemizi yönetmeye, AKP'nin yarattığı siyasi enkazı kaldırmaya hazır olduğunu gösterdi. Bütün yol arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

Bu Kurultay'da kentimiz Muğla için güzel bir gelişme yaşandı. Muğla İl Başkan Yardımcımız, Kurultay Delegemiz, genç kadın arkadaşımız Avukat Gizem Özcan (resmi olmayan sonuçlara göre) Parti Meclisimize girdi. Kendisine yürekten inanıyor, diğer PM üyelerimiz gibi bu görevi layıkıyla yerine getireceğini biliyorum.

Görev alan, almayan bütün kurultay delegelerimize, teşekkürlerimi sunuyor, İktidara hep beraber yürüdüğümüz bu sürecin ülkemize eşitlik, adalet ve özgürlük getirmesini diliyorum."

GİZEM ÖZCAN KİMDİR?

1990 Marmaris doğumlu Gizem Özcan ilköğrenim ve orta öğrenimi Marmaris'te tamamladı. Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesini derece ile bitirdi. Evli ve iki çocuk annesi Özcan Muğla'da avukatlık mesleğine devam ediyor. Gizem Özcan Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe yönetim kurulu üyeliğinde görev yaptı. İlçe seçim kurullarında ve insan hakları komisyonlarında görev aldı. Özcan aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi kurultay delegeliği ve Muğla il Başkan yardımcılığı görevini yürütüyor.

DİĞER HABERLER