MUĞLASPOR İÇİN HEP BİRLİKTE OLMAK

OBJEKTİF

MUĞLASPOR İÇİN HEP BİRLİKTE OLMAK

Muğlaspor yönetim kurulu tarafından düzenlenen toplantı halen kamuoyunu meşgul etmeye devam ederken Muğlaspor geçtiğimiz cumartesi günü Diyarbakır deplasmanında Diyarbekirspor ile karşı karşıya geldi. Benim maç sonu tahminim Sıfır-Sıfır, bir bir veya 2-1 idi. Ama benim bu tahminlerim hep boşa çıktı. Ve maçı ev sahibi Diyarbekirspor 1-0 kazandı.

Bu yenilgi Muğlaspor için hiçte iyi olmadı. Bu yenilgi haftalardır galibiyet yüzü göremeyen Muğlaspor için, Muğlaspor’un kurtuluşu için Koca bir Muğla ilinin  Tüm  halkıyla,  Milletvekilleriyle birlikte olmasını gerektiriyor. Tüm siyasilerin, Muğla Valisinin, Muğla Büyükşehir ve Menteşe Belediye başkanlarının, ilçe kaymakamlarının, ilçe Belediye başkanları ve  Nüfus cüzdanında İli Muğla yazan herkesin birlikte olması ve ele ele olmasını gerektiriyor.

Evet sayın Muğla halkı, Sayın Milletvekillerim ve siyaset insanları!

Evet sayın Büyükşehir Belediye Başkanım Osman Gürün,

Evet sayın Menteşe Belediye Başkanım Bahattin Gümüş,

Bunlarda yeterli değil, evet ilçelerimizin sayın kaymakamları ve belediye başkanları

Evet Nüfus cüzdanlarında ili ve doğum yeri Muğla yazanlar, bakın takımımız Muğlaspor 3.ligde ateş hattında, Muğlaspor için şimdi el ele vermeyeceksiniz. Birlik beraberlik içinde olmayacaksınız da  ne zaman olacaksınız?

Evet sayın Vali anamız. Bakın size anamız diyorum. Size inandık ve güvendik. Sizi maçlarda göremiyoruz ve sizi maçlarda alkışlamak istiyoruz. Neredesiniz?

Evet Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım Osman Gürün taraftar sizi son zamanlarda maçlarda göremiyor. Bakın bu yönde taraftar hakkınızda iyi şeyler düşünmüyor ve çeşitli dedikodular yapıyor. Eğer benim duyduklarım doğru ise sizin Muğlaspor’a küstüğünüz söyleniyor. Daha önce defalarca yazdım. Muğlaspor’a küsülmez. Muğlaspor’a küsmek demek Muğla’ya küsmek demektir.(duyumlara göre). Bakın değerli okurlar, değerli siyasi arena ve Milletvekillerim, Valim, değerli Belediye Başkanlarım, değerli kaymakamlarım ve değerli Belediye Başkanlarım. Bakın nüfus cüzdanlarında doğum yeri veya nüfusa kayıtlı olduğu yer Muğla yazanlar. Muğlaspor’a yazık oluyor. Bu takımda bir şeyler iyi gitmiyor. Bu kulübün acil ödenmesi gereken borçları var. Bu takım her maç sonunda tehlike hattındaki rakipleriyle farkı kapatıyor. Lütfen Muğlaspor için el ele verelim, Muğlaspor’a destek olalım. Başka Muğlaspor yok.

Burada bir konuya değineceğim. Muğlaspor’un 22.hafta maçı yarın (14 Şubat 2018 Çarşamba günü) Muğla Atatürk stadyumunda Turgutluspor ile oynayacak bu maçı mutlaka kazanmamız lazım. Muğlaspor bundan sonra 23.Hafta maçında 18 Şubat 2018 Pazar günü deplasmanda 1461 Trabzon ile oynayacak. Muğlaspor’un bu iki maçı mutlaka kazanması lazım.

Ben son olarak burada bir kez daha Muğlaspor’a destek olalım, Muğlaspor  için el ele verelim diyorum.

YAZARIN DİĞER YAZILARI