YAZIKLAR OLSUN..BÖYLE HOCALARIMIZ DA VARMIŞ.

                       YAZIKLAR OLSUN..BÖYLE HOCALARIMIZ DA VARMIŞ.

Dünyada her saniye depremler oluyor. Bunların kimilerini insanlar duyabiliyor kimilerini ise sadece ilgili olanlar anlayabiliyor. O da çok hassas   aletlerle. İnsanlar yeryüzünde olmadan önce de yaşanıyordu depremler. Depremlerin var olması dünyada canlılığın devamı  için gereklidir diyor bilim.. Okyanusların derinliklerinde olup biten depremler acaba kimi cezalandırmak için oluyor/Bunu şu ünlü din bilimcilerine mi sorsak bilim adamlarına mı sorsak  acaba?

   Son yaşanan Elazığ depremi ise çok ama çok kötü bir gerçeği ortaya çıkarıyordu.Adının önünde prof etiketi taşıyan bir  varlık depremin neden meydana geldiğini açıklarken iyice akıldan,mantıktan uzaklaşmış görünüyor. Sözleri çok ama çok ilginç değil ço5k ama çok ürkütücüdür bu zatın..Diyor ki Tanrının helal kıldığı evliliği tecavüz  sayan bir anlayıştan dolayı ortaya çıkıyor bu depremler.

    Çıldırmamak elde değil bu çağda böyle bir mantığın olmasına.be hey adam,,Dünyanın neresinde böyle bir düşüncenin  olabileceğini sanıyorsun? Ey önündü prof etiketi yapıştırılmış adam   ..Uzak doğuda  en şiddetli depremler yaşandığı halde neden bizdeki kadar bir yıkım çıkmıyor ortaya/Örneğin Japonyada tanrının helal kıldığı çocuk evliliklerini tecavüz saydığı için mi bu kadar sallantı oluyor/Ey adının önünde bir akademik ünvanı bulunan şahıs.sen  bu kadar dahihane bilgileri nereden alıyorsun kimlere aktarıyorsun acaba?

     Ey prof etiketli adam..Yer sallanıtlrını insanların cinsellikleriyle ilgi kurarak açıklama mantığını sana kim öğretti/Tarihte Kabenin 6o kez depremlerden yıkıldığını nasıl açıklayacağız senin mantığına göre.Burada da mı senin dediğin tecavüz "!" sayma olayı yaşandı ki bu yıkımlar ortaya çıktı?

    Gerçi senin gibi üstün akıllıların bundan haberleri yoktur,biliyorum  ama yine de öğrenebilirsin yaşın daha müsait..Senin gibilerin belli ki kafaları normal omuzlarının üzerinde değil vücudlarının bir başka yerinde asılıdır.Öyle olması bu saçmalıklar çıkabilir mi?

    Bu ünlü profumuz söylediklerinin tepki çekmesinden sonra nedense onları geri almış ve hiç bir şey dememiş gibi durmasına devam etmiş. Sadece bu etik dışı davranışı gösteriyor ki bunlar asla söylediklerinin arkasında durmuyorlar. duramıyorlar.Tepkiyi görünce derhal söylediklerin geri çekiyorlar pek çok örekte yaşandı bunlar

Bu kadar mı  cesaretin yok beyim? Söylediğini geri çekacak kadar etikten bu kadar mı yoksunsun beyim.

   Gerçi senin gibileri etik nedir de bilmezler.sadece onu kullanırlar ama tepki çekince de yokmuş gibi davranırlar.Tanrının helal kıldığı bir evliliği tecavüz  saymakla depremlerin olduğunu söylüyorsun  ama ben hiç böyle düşüneceğini sanmıyorum tanrının.sadece tanrının değil tarihte ne kadar çok tanrı olmuşsu bunların hiç biri de böyle düşünememiştir.Bu düşüncesadece senin gibi sapıkların düşüncesidir beyim.

     Üzüntümüz nedir bilirmisiniz beyim?Seni gibi profların bu toplumda  yaşamakta olmasıdır..Bunu hiçbir vicdan kabullenemez ama sadece senin kafada olanlara  hitap edebilir bu sapkınlık,

      Bu söylediklerini torunlarına veya çocuklarına da anlatabilirmisin beyim?torunların ne der acaba böyle bir düşüncesi olan dedeleri için?

   Yazı4klar olsun sana ve buna seyirci kalan herkese ..

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI