Vali Şimsek’ten Muğla’ya selam var

 

Vali Şimsek’ten Muğla’ya selam var

YDA Dalaman Havalimanı Genel Koordinatörü Dr.Cengiz Tuğrul Ayaz, 5 yıl Dalaman Kaymakamlığı ve Havalimanı Mülki İdare Amirliği yapan Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’e vefa ve teşekkür ziyaretinde bulundu.

Melis Ateş

YDA Dalaman Havalimanı Genel Koordinatörü Dr. Cengiz Tuğrul Ayaz, 2011-2016 yılları arasında Dalaman Kaymakamlığı ve Dalaman Havalimanı Mülki İdare Amirliği görevlerini başarıyla yürüten ve 21 Haziran 2017 tarihinde, Resmi Gazete ‘de yayınlanarak yürürlüğe giren İçişleri Bakanlığı Valiler Kararnamesi’yle Pendik Kaymakamlığı görevinden Niğde Valiliği görevine atanan Yılmaz Şimşek’i Niğde’deki makamında ziyaret etti.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek Dalaman’daki görevi süresince Havalimanı İşletmecisi YDA Havalimanı’yla birlikte organize halde turizmin gelişmesine yönelik ve yolcuların mağduriyet yaşamamaları adına azimle çalışmalar yaptıklarını belirtirken görev süresinin dolmasının ardından da samimi ve sıcak ilişiklerin devam ettiğini dile getirdi.

Şimşek, yeni görev yeri Niğde’ye makam ziyaretine gelip desteklerini her daim hissettirerek vefa örneği gösteren YDA Havalimanı Genel Koordinatörü Dr. Cengiz Tuğrul Ayaz’a teşekkür etti.

YDA Havalimanı Genel Koordinatörü Dr. Cengiz Tuğrul Ayaz Havalimanı işletmecisi olarak yolculara en iyi şekilde hizmet etmenin ve sivil havacılığın gelişmesini sağlamanın kamu özel sektör iş birliğiyle gerçekleştirilebileceğini vurgularken Dalaman Havalimanı’ndaki görev süresince ortak çözüm önerileri ve yaklaşımlarıyla Vali Şimşek ile birlikte koordineli çalışmanın mutluluğunu yaşadıklarını da sözlerine ekledi.

Ayaz, güçlü devlet ve güçlü devlet adamlarıyla el ele yürümenin ülke menfaatine katkı sağlayarak verimli çalışmalar yapılmasını etkin hale getirdiğini söylerken Vali Şimşek’in Dalaman’daki gönülden takdir ettikleri etkileyici çalışmalarının yeni görevinde de devam edeceğine inandıklarını söyleyerek başarı temennisinde bulundu.

Vali Şimşek, Ayaz’a Niğde’ye  Kaymakam adayı olarak 23 yıl önce geldiği dönemlerden bugüne Niğde’nin gelişerek çok değiştiğini anlatarak, Niğde ili hakkında bilgiler verdi ve Muğla’lılara selamlarını iletti.

 

 

DİĞER HABERLER