Özel çalışan Aslı’ya özel doğum günü sürprizi

Özel çalışan Aslı’ya özel doğum günü sürprizi

Melis Ateş

Milas Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü M. Ö. Karadeveci Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalmakta olan ve haftanın bir günü Milas Ticaret ve Sanayi Odası'nda görev yapmakta olan özel çalışan Aslı Özkan için çok özel doğum günü kutlaması yapıldı. MİTSO'nun daveti üzerine, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ndeki arkadaşları da Aslı'nın doğum günü kutlamasına katıldılar.

MİTSO tarafından düzenlenen ve Beyza Pastanesi sahipleri Canan ve Mustafa Yayla ile MİTSO Lokali İşletmecisi Durmuş Karaoğlu'nun da katkıda bulundukları doğum günü kutlamasında Aslı Özkan'a MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer tarafından Oda adına doğum günü armağanı verildi. Beyza Pastanesi'nin armağanı olan doğum günü pastasını kesen Aslı Özkan daha sonra arkadaşları, öğretmenleri ve MİTSO çalışanlarıyla birlikte danslar ederek doğum gününü kutladı.

MİTSO'nun "özel" çalışanı Aslı Özkan'ın doğum gününü kutlayan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Aslı'nın her hafta cuma günleri Oda’ya gelerek bir gün çalıştığını ve kendilerine yardımcı olduğunu belirterek Aslı ve arkadaşlarına Mayıs ayında hep birlikte denize ve Aquapark'a götürme sözü verdi.

 

DİĞER HABERLER