B.B.BODRUMSPOR BUGÜN MENTEŞE’DE TUR KOVALAYACAK

 

Atatürk Stadyumu’ndaki maç Saat 13.00’da başlayacak

B.B.BODRUMSPOR BUGÜN MENTEŞE’DE TUR KOVALAYACAK

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur bugün oynanacak olan maçlarla tamamlanacak. Menteşe Atatürk Stadyumu’nda oynanacak ve saat 13.00’da başlayacak olan maçta Muğla ilinin TFF 2.Ligdeki temsilcilerinden B.B.Bodrumspor Süper ligin başkent ekiplerinden MKE Ankaragücü ile karşılaşacak.

EKREM ORHAN

Muğla ili Menteşe ilçesi bugün süper lig ekiplerinden MKE Ankaragücü ile TFF 2.Lig ekiplerinden B.B.Bodrumspor’u ağırlayacak.

Muğla Atatürk Stadyumu’nda oynanacak ve saat 13.00’da başlayacak olan maçı Süper ligin önemli hakemlerinden Koray Gencerler ve yardımcı olarak İsmail Şencan, Serdar Diyadin ve Yiğit Arslan yönetecek.

Ankara’da oynanan ilk maçı ev sahibi ekip 3-0 kazanırken bugünkü maçta konuk ekibin tur atlaması için beraberlik yetecek.
MUĞLA BUGÜN B.B.BODRUMSPORLU
Muğla Menteşe’de oynanacak olan Ziraat Türkiye kupası 5.Tur ikinci maçında Muğlalı sporseverler uzun bir aradan sonra B.B.Bodrumspor sayesinde bir Süper lig takımı seyretme fırsatı bulacak. Muğlalı sporseverler bugün B.B.Bodrumspor’un tur atlaması için maç sonuna kadar destekleyecekler.

DİĞER HABERLER