BAKANDAN TENİSE DESTEK SÖZÜ

Geçtiğimiz hafta sonu Muğla bölgesine gelerek bir dizi programa katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu Muğla tenis kulübünü ziyaret etti

EKREM ORHAN

Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Kasapoğlun’dan Muğla tenisine Destek sözü. Geçtiğimiz hafta sonunda Muğla bölgesinde bir dizi programa katılan Bakan Kasapoğlu Muğla Tenis Kulübünün davetini kırmayarak Muğla tenis kulübüne yaptığı ziyarette sporcu gençler ve Muğla tenis kulübü yöneticileriyle bir süre sohbet etti ve Muğla tenis kulübü yöneticilerini dinledi.

Ziyaretten sonra bir açıklama yapan Muğla Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb özetle şunları söyledi, “Muğla tenis kulübü olarak spor bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu'nu kulübümüze davet ettik, bakanımızda bizim davetimizi kırmayarak bizi şerefle onurlandırdılar.

Bakanımız Muğla tenis kulübü yönetimi olarak bizim dertlerimizi ve sorunlarımızı dinledi. Biz bakanımıza 2019 yılı içerisinde Muğla'da Tenis Turizmi oluşturduğumuzu ve bunun içinde ilimize Türkiye'nin her yerinden kulüplerin geleceğini Muğla'nın tanıtımına katkı sağlayacağımızı, bunun içinde Muğla tenis kulübü olarak bazı eksiklerimizin bulunduğunu ve bu eksiklerimizin giderilmesi gerektiğini söyledik ve anlattık.  Bu organizasyonlara hazırlanırken tesis içerisinde kulübümüze tuvalet, soyunma odalarının yapılması bu kulübümüzün tam 8 yıldır büyük bir eksikliği olduğunu dile getirdik.

Bu eksikliklerin giderilmesi için Bakanımız Mehmet Kasapoğlu bize konuyla ilgileneceğini ve en kısa sürede bu eksikliğin giderileceği sözünü verdi.

Muğla Tenis kulübü olarak 2019 yılı Muğla'da Tenis yılı olacağını Muğla halkına müjdelerimizle Muğla’nın tanıtımına büyük katlı sağlayacağımızı bildiriyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER