BODRUMSPOR BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ İLE BERABERE 2-2

Sezonun ikinci devresi öncesi Antalya’da kamp çalışmalarını sürdürmekte olan Bodrumspor çalışmaların yanı sıra hazırlık maçlarına da devam ediyor. Yeşil beyazlılar 3.lig 3.grup ekiplerinden Bağcılar Spor Kulübü  ile yaptığı hazırlık maçında 2-2 berabere kaldı. Maçın ilk devresini Bağcılar Spor Kulübü 2-0 önde tamamlarken, ikinci yarıda açılan Bodrumspor Hüseyin ve Emre’nin golleriyle beraberliği buldu.

SPOR SERVİSİ

Bodrumspor’un Antalya kampı neşe içinde ve başarıyla devam ediyor. Kampta hazırlık maçlarına başlayan Yeşil beyazlılar fırsat buldukça anlaşma yaptıkları takım olması durumunda hazırlık maçı yapıyor. Önceki gün 3.Lig de Muğlaspor ile yanı grupta mücadele etmekte olan Engin İpekoğlu’nun öğrencileri Bağcılar Spor Kulübü ile hazırlık maçında karşı karşıya gelen Bodrum ekibi rakibiyle 2-2 berabere kaldı.

Antalya Lara Topkapı sahasında oynanan karşılaşmada yeşil beyazlı ekipte tüm oyuncular forma şansı bulurken, İstanbul ekibi karşılaşmanın ilk devresini Batuhan ve Özcan'ın golleriyle Bağcılar Spor Kulübü 2-0 önde tamamladı. İkinci devresinde daha derli ve toplu oynayan B.B.Bodrumspor Hüseyin Kala ve Emre Işık'ın golleriyle maçı 2-2 berabere tamamladı. B.B.Bodrumspor yine Antalya kampında 11 Ocak Cuma günü (Yarın) 2. Lig Kırmızı Grup temsilcilerinden Şanlıurfaspor ile karşılaşacak. 

DİĞER HABERLER