BOKS YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MARMARİS’TE YAPILACAK

BOKS YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MARMARİS’TE YAPILACAK

Türkiye genelinden çok sayıda sporcunun katılacağı Boks Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası12-17 Mart 2019 tarihleri arasında Muğla’nın Marmaris ilçesinde yapılacak. Boks Muğla İl Temsilcisi Yusuf Işık, “Türkiye Şampiyonası gibi çok önemli bir organizasyonu Muğla’nın ayaklarına getirdik. Tüm halkımızı şampiyonaya davet ediyoruz” dedi.

EKREM ORHAN

Türkiye Boks Federasyonunun 2019 yılında yapmayı önceden kararlaştırdığı Boks Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası 12-17 Mart 2019 tarihleri arasında Muğla’nın Marmaris ilçesinde yapılacak.

Devrim Spor Servisinin Boks Muğla İl Temsilcisi Yusuf Işık’tan elde ettiği bilgilere göre, Marmaris’teki şampiyonaya Türkiye genelinden çok sayıda sporcu ve görevli katılacak.

Marmaris’teki önemli organize Marmaris Amiral Orhan Aydın Spor salonunda 12 Mart 2019 günü yapılacak olan açılış seremonisiyle başlayacak. Şampiyonada mücadele edecek olan sporcu ve görevlilerin yer alacağı şampiyona 17 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan finaller ve ödül töreniyle sona erecek. Boks Muğla İl Temsilcisi Yusuf Işık özetle, “Boks Yıldız Erkekler kategorisi Türkiye şampiyonası Marmaris ilçemizde yapılacak. Ben öncelikle Türkiye şampiyonası gibi çok önemli bir etkinliği ilimize kazandıran Türkiye Boks Federasyonunun yetkilerine çok teşekkür ederim. Marmaris’teki etkinlik Türkiye şampiyonası olduğu için Türkiye genelinden çok sayıda sporcu ve görevlinin katılmasını bekliyoruz.

Türkiye Şampiyonası gibi çok önemli bir organizasyon Muğla’nın ayaklarına getirildi. Tüm halkımızı şampiyonaya davet ediyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER