Çevre Şehircilik çeyrek finalde, diğer maç iptal

Muğla Valilik Kupası Futbol Turnuvası 2'nci etap D grubunda son maçlarda Yemişenderegücüspor'u 2-1 mağlup eden Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü çeyrek finale yükseldi. Muğla SGK ile Fısıltıspor maçı ise çıkan kavga sonucu iptal edildi.

Altar Zeyhan

Muğla Valilik Kupası Futbol Turnuvası 2'nci etap son karşılaşmaları tamamlandı. Maçlar sonunda A grubunda Esençayspor ile Gölcükspor, B grubunda Yatağan Emek İş ve Esençay Gençlikspor, C grubunda ise Çörüşspor ve İl Sağlık Müdürlüğü çeyrek finale yükseldi. D grubunda ise Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü çeyrek finale yükselen diğer takım oldu. Muğla SGK ile Fısıltıspor maçında ise çıkan kavga sonrası hakem maçı iptal etti. Hakeme karşı saldırı olduğunun iddia edildiği maçın, Fısıltıspor'un 1-0 önde olduğu sırada iptal edildiği öğrenildi.

ÇEYREK FİNAL FİKSTÜRÜ BELİRLENDİ

Muğla Valilik Kupası Futbol Turnuvası çeyrek final karşılaşmaları 20 Mayıs Pazartesi günü başlıyor. Bu kapsamda 20 Mayıs'ta Düğerek sahasında A Grubu ve C grubunun 1 ve 2'nci olan takımları Esençayspor ile İl Sağlık Müdürlüğü, Çörüşspor ile de Gölcükspor karşılaşacak. Diğer maçlar Muğla SGK ile Fısıltıspor maçının iptal olması nedeniyle henüz açıklanmadı.

DİĞER HABERLER