Ekrem Orhan'a doğum gününde verilen "Onur Plaketi" mezarı başına konuldu

Amatör Spor Ödül Töreni gerçekleştirildi

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından her yıl düzenli olarak yapılan Amatör Spor Ödül Töreni 13 Aralık Cuma günü Muğla CNS Tesislerinde gerçekleştirildi. Törende 2018-2019 spor sezonunda başarılı olmuş sporcu ve takımların ödülleri verilirken, amatör spora yardım ve destekte bulunan kişi ve kuruluşlara da ayrıca teşekkür plaketleri dağıtıldı. Mayıs ayında hayatını kaybeden, özellikle amatör sporlara yönelik yaptığı haberlerle kendisine haklı bir yer edinen Ekrem Orhan anısına yaptırılan "Onur Plaketi" ailesine verildi. Aynı zamanda Orhan'ın doğum günü olan günde plaketini kızı Ayşegül Ayat aldı.

Altar Zeyhan

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından her yıl düzenli olarak yapılan Amatör Spor Ödül Töreni 13 Aralık Cuma günü Muğla CNS Tesislerinde gerçekleştirildi. Törende 2018-2019 spor sezonunda başarılı olmuş sporcu ve takımların ödülleri verilirken, Amatör Spora yardım ve destekte bulunan kişi ve kuruluşlara da ayrıca teşekkür plaketleri dağıtıldı. Evde geçirdiği talihsiz kaza sonucu Antalya'da tedavi gördüğü sırada hayatını kaybeden Devrim Gazetesi Spor Muhabiri Ekrem Orhan'a "Onur Plaketi" verildi. Aynı zamanda Orhan'ın doğum günü olan günde plaketini kızı Ayşegül Ayat Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ün elinden aldı.

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından yapılan Amatör Spor Ödül Töreni'nde bu yıl 28 branşta toplam 143 ödül sahiplerini buldu. Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Top, "27'nci Amatör Spor Ödül Törenimızi büyük bir başarı ve katılımla gerçekleştirdik. 28 branşta toplam 143 ödülle törenimizi tamamladık. Ödül alanları bir kez daha kutlar, törenimize katılan İlimiz yetkililerine ve ilimizin dört bir tarafından gelerek salonu dolduran katılımcılara çok teşekkür ederim" dedi.

 

 

 

DİĞER HABERLER