Ekrem Orhan için 1 dakikalık saygı duruşu yapılacak

Ekrem Orhan için 1 dakikalık saygı duruşu yapılacak

Amatörlerden Ekrem Orhan'a vefa

Muğla Devrim Gazetesi Spor Muhabiri, Muğlaspor ve amatör spor aşığı Ekrem Orhan'ın vefatı sonrası Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından alınan kararla Orhan adına Muğla'da 22-26 Mayıs 2019 tarihlerinde oynanacak tüm amatör futbol müsabakalarında bir dakikalık saygı duruşu yapılacak.

Altar Zeyhan

Muğla Devrim Gazetesi Spor Muhabiri, tutkulu bir Muğlasporlu olan Ekrem Orhan bir süre önce geçirdiği talihsiz kaza sonucu Antalya’da tedavi altına alınmıştı. Orhan, tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybetti. Sporun her dalında özellikle amatör sporlara yönelik yaptığı haberlerle kendisine haklı bir yer edinen Ekrem Orhan’ın vakitsiz ölümü il genelinde spor kamuoyunda ve basın camiasında büyük bir üzüntüye neden oldu.

Spor aşığı muhabirin vefatının ardından Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından anlamlı bir karar alındı. ASKF Başkanı Mehmet Top tarafından yapılan açıklamada, "Yıllardır amatör spor muhabirliği yapan Ekrem Orhan vefat etmiştir. Ekrem Orhan’ı kaybetmemiz nedeniyle Muğla'da 22-26 Mayıs 2019 tarihlerinde oynanacak tüm amatör futbol müsabakalarında bir dakikalık saygı duruşu yapılacaktır" diye ifade edildi.

 

DİĞER HABERLER