ERTEK AİLESİ SAHADAN MUTLU AYRILDI

ERTEK AİLESİ SAHADAN MUTLU AYRILDI

Yıllardır Muğlaspor’un evinde oynadığı maçlara ikamet ettikleri Köyceğiz’den gelen Polat Ertek'in babası Ali Nazmi Ertek ve eski futbolculardan Ertuğrul Ede Muğlaspor’un sezonun evinde Kocaelispor ile oynadığı son maçında yine Muğlaspor’u ve Polat’ı yalnız bırakmadı.

EKREM ORHAN

Ertek ailesi Muğlaspor’un Kocaelispor karşısında elde etiği 2-0’lık galibiyet sonrası bir kez daha Muğla ve Muğlaspor mutluluğu yaşadı.

Muğlaspor’un evinde ve deplasmanlarda oynadığı birçok maçını kaçırmayan ve maçlar için Köyceğiz’den Muğlaspor için Muğla ve deplasmanlara taşınan Polat Ertek’in aile fertleri Muğlaspor’un ve oğulları Polat’ın başarısından duydukları sevinci dile getirdi.

Muğla’da son oynanan maç için Köyceğiz’den özel olarak gelen Ali Nazmi Ertek ve Ertuğrul Ede maçtan sonra, “Muğlaspor ve Polat bizim her şeyimiz. Oğlumuzdan büyük bir aşama bekliyoruz. Muğlaspor Muğla’nın gururu ancak Muğlaspor’un hak ettiği ilgiyi tam olarak gördüğünü söyleyemeyiz. Bir sezonu daha kazasız belasız büyük bir başarıyla atlattık. Tüm muğla'ya hayırlı olsun” diye ifade ettiler.

DİĞER HABERLER