FETHİYESPOR EVİNDE YENİLDİ 1-0

 

FETHİYESPOR EVİNDE YENİLDİ 1-0

STAT: Fethiye İlçe

HAKEMLER: Yunus Emre Kırdal, Kaan Yılmaz, Muhamet Emre Kalkan

FETHİYESPOR. Übeyd, Erdi, Recep , Onur (Dak. 66 Anıl, ) Oktay, Cumhur, Onur Garip(Dak.44 Yakup) Feti, Sefa(Dak.79 Mertcan ), Medeni, Abdullah

ETİMESGUT BELEDİYESPOR.: Osman, Burak (Dak.87 Kaan) Sabri, Mehmet Bektaş (Dak. 46 Onur) Alaettin, İbrahim,, Samet, Hasan, Ömer, Akın, Mehmet (Dk. 59 Muhammet)

SARI KARTLAR: Mehmet  ve  Ömer ( Etimesgut Belediyespor),Oktay, Übeyd, ve  Recep ( Fethiyespor)

GOL: Dak. 86 Hasan (Penaltıdan)

TFF 2. Lig Kırmızı Grupta Cumartesi mesaisi Fethiyespor’a yaramadı. Geçtiğimiz Cumartesi günü başkent ekibi Etimesgut Belediyespor ile karşılaşan Fethiyespor, maçın sonlarına doğru kalesinde penaltıdan gördüğü gol ile rakibine evinde teslim oldu.

SPOR SERVİSİ

21 Nisan 2019 Pazar günü deplasmanda Manisa Büyükşehir Belediyespor’a konuk olacak olan Fethiyespor evinde geçtiğimiz Cumartesi günü Etimesgut Belediyespor’a maçın son dakikaları yaklaşırken penaltıdan yediği golle 1-0 mağlup oldu.

TFF 2. Lig Kırmızı Grupta sezonun son 3 haftasına girilirken, tehlike hattından bir türlü tam olarak uzaklaşamayan Fethiyespor evinde oynadığı ve mutlaka kazanması gereken maçlardan boynu bükük olarak ayrılmaya devam ediyor. Lacivert beyazlılar geçtiğimiz Cumartesi günü evinde Etimesgut Belediyespor’a da penaltıdan yediği golle 1-0 mağlup oldu. Lacivert beyazlılar evinde son elde ettiği yenilgi ile tehlikeli bölgeden yine uzaklaşamadı ve evinde kötü gidişini sürdürdü.

Fethiyespor kulübünden elde edilen bilgilere göre evinde geçtiğimiz Cumartesi günü Etimesgut Belediyespor ile oynayan lacivert beyazlı ekip, maça sakatlığı devam eden Emre ve kart cezalısı bulunan Alican’dan yoksun olarak çıktı.

Fethiyespor, maçın 86. dakikasında penaltıdan yediği golle 1-0 mağlup oldu.

 

DİĞER HABERLER