GÖZTEPE BAŞKANI SEPİL MUĞLA’DAN MEMNUN AYRILDI

Kapiz ziyaretten memnun


Muğlaspor yönetim kurulunun onur konuğu olarak Muğla’ya gelen ve geçtiğimiz Pazar günü Muğla Atatürk Stadyumunda Muğlaspor Payasspor maçını izleyen Göztepespor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, Muğla’dan memnun ayrıldı. Ziyaretle ilgili olarak açıklama yapan Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz, “İzmir’de yaşayan hemşerimiz ünlü iş adamı Mehmet Sepil onur konuğumuz olarak geçtiğimiz hafta sonu Muğla’daydı. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

EKREM ORHAN

Muğlaspor’un Payasspor’u 2-0 mağlup ederek 3 puan alması sevinçle karşılandı. Maçı İzmir’den gelen Muğlalı iş adamı Göztepespor Kulüp Başkanı Mehmet Sepil, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, fanatik bir Muğlaspor taraftarı olan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve yardımcısı Mehmet Güven, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Menteşe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Menteşe Gençlik Hizmetler İlçe Müdürü Serkan Paçalı , sportif kuruluşlardan temsilciler ve yaklaşık bin civarında taraftar izledi. Hafta sonu sabah saatlerinde arkadaşlarıyla birlikte Muğla’ya gelen Göztepe Kulüp Başkanı Mehmet Sepil Muğlaspor’la ilgili her türlü bilgiyi yönetim kurulundan aldı. Daha sonra heyet, Muğlaspor Payasspor maçını izledi. Stadyumda büyük bir ilgi gören Göztepe Kulüp Başkanı Mehmet Sepil kendisine ilgi gösteren herkese teşekkür etti.

Kapiz ise, “İzmir’de yaşayan hemşerimiz ünlü iş adamı Mehmet Sepil onur konuğumuz olarak geçtiğimiz hafta sonu Muğla’daydı. Mehmet Sepil’e çok teşekkür ediyoruz, kendisiyle Muğlaspor ve Muğla ile ilgili olarak birçok konuyu görüştük. Mehmet Sepil’in Muğla ve Muğlasporla ilgili olarak çok güzel düşünceleri var. Bunları hayata geçirmek için çalışacağız, bu tür ilişkilerimiz devam edecektir, biz Muğlaspor yönetim kurulu olarak Mehmet Sepil’e ziyaretinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz, biz bu ziyaratten çok memnun kaldık” dedi.

DİĞER HABERLER