Hokey Gelişim Kampının 2'nci etabı Menteşe'de yapıldı

Muğla-Denizli Hokey takımları tarafından 1'incisi Ağustos ayında Denizli-Tavas ilçesinde yapılan gelişim kamplarının 2'ncisi  Menteşe Ege Yıldızları Spor Kulübünün ev sahipliğinde Menteşe'de gerçekleştirildi.

Haber Merkezi

Beş gün süren gelişim kampı sabahları rekreatif etkinlikler, yüzme , eğitsel oyunlar Muğla'nın tarihi ve doğal güzelliklerinin gezilmesi, akşamları ise Hokey teknik gelişim antrenmanları ve dostluk maçları şeklinde planlandı. Ege Yıldızları Spor Kulübü Başkanı Hokey Baş Antrenörü Serkan Şen, "Denizli-Tavas ilçesindeki Hokey takımlarının Tavas ilçesi hokey antrenörü Muharrem Hasdemir'in Muğlalı eski sporcumuz olması ve Tavas ilçesinin Hokeycileri finanse etmekte zorlanması sebebiyle ilçedeki bazı yetenekli sporcular yaklaşık 6 aydır Menteşe Ege Yıldızları Spor Kulübü çatısında spor hayatlarına devam ediyorlar. Bu sporcularımızı Muğla'da misafir edip Muğlalı sporcularımız ile birlikte Denizli'nin Tavas ilçesinde ilkini gerçekleştirdiğimiz gelişim kamplarının 2'ncisini Menteşe ilçemizde gerçekleştirdik,. Denizlili sporcularımız Menteşe'yi çok sevdiler ve teknik anlamda da verimli bir kamp döneminin gerçekleştiğini söyleyebilirim. Bu gelişim kamplarının özellikle ilk etabındaki desteklerinden ötürü Tavas ilçesi Hokey takımları antrenörü Muharrem Hasdemir , Fast Food Sponsorumuz Ateş Döner, Su Sponsorumuz Kaltun Madran Halit Sungur, Muğla Hokeyini herzaman destekleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve  Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman'a Spor Şube Müdürü Serkan Paçalı, İlçe Spor Müdürü Mutlu Uzun , Muğla Yüzme Havuzu Amiri Mehmet Yavuzaslan'a teşekkür ederim" diye konuştu.

Menteşe ilçesinde yapılan gelişim kampına Muğla'dan Menteşe Ege Yıldızları Spor Kulübü U16 takımı, Yatağan Olimpik Spor Kulübü U16 takımı ve Tavaslı hokeyciler olmak üzere toplamda 30'un üzerinde sporcu katıldı.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER