İNAN BAŞKANLIĞI KAYAR’A DEVRETTİ

Muğla Voleybol Hakem ve Gözlemciler Derneğinde yönetim değişikliği gerçekleşti. Derneğin 4 dönemdir başkanlığını sürdüren Ali İnan önceki genel sekreter Taner Kayar’a başkanlığı devretti.

EKREM ORHAN

Muğla Voleybol Hakem ve Gözlemciler Derneği yönetiminde nöbet değişimi gerçekleşti. Derneğin 2010 yılından bu yana başkanlığını yürüten Ali İnan 19 Aralık 2018 tarihinde derneğin yapılan olağan genel kurulunda başkanlık görevini ulusal voleybol hakemi Taner Kayar’a devretti. Yeni Başkan Taner Kayar 4 dönemdir Ali İnan başkanlığındaki yönetim kurulunun genel sekreterlik görevini yürütmüştü.

Derneğin son yapılan olağan genel kurulunda Ali İnan başkanlık görevini ulusal voleybol hakemlerinden ve eski genel sekreterlerden Taner Kayar’a devretti. Derneğin yeni yönetim kurulu Taner Kayar(Başkan),İsmail Arabacı(Başkan Yardımcısı) Feride Gökçe(Genel Sekreter), Filiz Kın(Sayman) üyeler Safiye İli, Güney Öncü ve Oğuzhan Kaplan’dan oluştu.

Ali İnan yaptığı açıklamada, “Yeni yönetim kurulunu oluşturan Başkan Taner Kayar ve Yönetim Kurulu üyeleri, Filiz Kın, Oğuzhan Kaplan ve Güney Göncü’nün  birlikte çalıştığımız 4 dönemde yeteri kadar deneyim kazandıkları inancıyla yeni dönemi başarıyla yürüteceklerine son derece emin bir şekilde bayrağı gençlere teslim etmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi

DİĞER HABERLER