KAPİZ: “GALİP GELMEK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”

Gol yollarındaki sıkıntılara çözüm aranıyor

KAPİZ: “GALİP GELMEK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”

Cumartesi günü kendi evinde Anagold 24 Erzincanspor ile mücadele edecek olan Muğlaspor’da hazırlıklar devam ediyor. Önemli maç öncesi takımda cezalı futbolcu bulunmazken, Zeki sakat durumda. Diğer yandan Erol’un sakatlığının ciddi olduğu ve Pazar günkü maçta oynayamayacağı öğrenildi.

EKREM ORHAN

Muğlaspor galibiyete olan hasretini Anagold 24 Erzincanspor karşısında giderecek.

Ligde en son galibiyetini 20 Ocak 2019 günü Yeni Çorumspor karışında 2-0’lık skorla elde eden yeşil beyazlılar, 8 haftadır galibiyet yüzü göremiyor. 

480 dakikadır galibiyete hasret kalan Muğlaspor, Cumartesi günü bu özlemini gidermek istiyor.

Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz yaptığı açıklamada özetle, “Bu hafta sonu maçımız 16 Mart Cumartesi günü. Pazar günü maçımız yok. Bu sebeple kimse yanılgıya düşmesin. Cumartesi günü tüm halkımızı maça davet ediyoruz. Takımda gol sıkıntısı çekiyoruz. Artık bu sıkıntıyı gidermek istiyor ve bunun için Cumartesi günkü maça mutluk galibiyet parolasıyla çkıyoruz. Galibiyet sevincini Muğla halkımızla birlikte yaşayalım istiyoruz.  Takımda Erol’un ciddi sakatlığı var. Bu hafta oynayamayacak. Bunun yanı sıra Zeki sakat, fakat maçta oynayıp oynayamayacağı maçtan önce belli olacak. Hazırlıklarımız iyi gidiyor sorun yok” dedi.

 

 

DİĞER HABERLER