MARMARİS’E YENİ SPOR TESİSİ YAPILACAK

Muğla’nın Marmaris İlçesine Spor Salonu, Sentetik yüzeyli yeni şehir stadı ve 10 Adet tenis kortu yapılacak. Tesislerin yapım müjdesini geçtiğimiz hafta sonu Muğla bölgesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu verdi.

EKREM ORHAN

Muğla bölgesi birçok sportif tesise kavuşuyor. Şu ana kadar sporda bir türlü hak ettiği Sportif tesislere kavuşamayan Muğla ilindeki eksikler giderilmeye devam ediliyor.

Göreve başladığı günden bu yana İl genelindeki sportif tesisleri yerinde gören ve eksiklerini tespit ederek giderilmesinin yanı sıra bakım ve onarım gerektiren sportif tesisleri bakıma aldıran Muğla’nın çalışkan yeni Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman Muğla il geneline yeni spor tesisleri konusunda müjde üstüne müjde veriyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Milas yeni sahasının açılış töreninin yanı sıra Muğla bölgesinde bir dizi incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Kasapoğlu’nun ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmalarda Muğla bölgesine yapılması planlanan spor tesisleri haberi sevindirdi.

Muğla GSİM Ömer İlman’ın verdiği bilgilere göre Muğla’nın Marmaris ilçesi Sportif tesislere doyacak.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Kasapoğlu Muğla ziyaretleri sırasında Marmaris ilçesine 10 tenis kortu, gençlik merkezi, zemini Sentetik yüzeyli çim futbol sahası yapılacak.

Muğla GSİM Ömer İlman, Gençlik ve Spor bakanımızın Muğla ziyaretlerinde bölgemize yeni bir sportif tesis yapılacağı müjdesini verdi.  Bakanımızın yaptığı konuşmalarda ve verdiği bilgilere göre başta Marmaris ilçemiz olmak üzere birçok merkeze yeni sportif tesis yapılacak. Marmaris ilçemize gençlik merkezinin yansıra zemini sentetik yüzeyli çim olan yeni futbol sahası ve 10 adet tenis kort yapılacak” dedi.

DİĞER HABERLER