Masa Tenisinde 'En İyiler' yarışacak

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Minik ve Küçük En iyiler Yarışmaları 11-12 Ocak 2020 tarihinde Ankara'da gerçekleştirilecek.

Altar Zeyhan

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Ege Bölge Temsilcisi Ali İnan konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Minik ve Küçük En iyiler Yarışmaları 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde Ankara´da Mamak Spor Salonunda yapılacak. 21-22 Eylül 2019 tarihlerinde yapılan Milli Takım ferdi seçmelerinde ilk 16 'ya giren sporcular bu yarışmaya davet edilmektedir.

Muğla Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Takımından,  minik erkeklerde 4'üncü olan Ali Eren Ulusakarya, 7'nci olan Metehan Zabir ile küçük kızlarda 5'inci olan Hatice Söğüt 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde yapılacak olan yarışmalara Muğla ilini ve Ege Bölgesini temsilen katılacaklardır. Sporcularımıza temennimiz ilk iki  ya da ilk dörde girerek,  bahar aylarında yapılacak olan uluslararası turnuvalarda ülkemizi temsil etmeleridir. Sporcularımızın bu hedefe ulaşacaklarına yürekten inanıyor, Muğla Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Takımına Başarılar diliyoruz" diye ifade etti.

 

DİĞER HABERLER