Muğlaspor ilk maçında Nazilli'yi konuk ediyor

Muğlaspor ilk maçında Nazilli'yi konuk ediyor

TFF 3'ünü Lig fikstürü belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3'üncü Lig fikstürü Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde çekildi. Fikstüre göre 3'üncü grupta mücadele edecek olan Muğlaspor ilk maçında 2'nci Lig Beyaz Grupta ligi 16'ncı sırada tamamlayarak 3'üncü lige düşen Nazilli Belediyespor ile Muğla Atatürk Stadyumunda karşılaşacak. 3'üncü Lig 2'nci grupta mücadele edecek Fethiyespor ise ilk maçında Erokspor A.Ş.'yi ağırlayacak.

Altar Zeyhan

Türkiye Futbol Federasyonu Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda yapılan fikstür çekimine; TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, yönetim kurulu üyesi İsmail Erdem, genel sekreter yardımcısı Özcan Şepik, maç planlama müdürü Besim Yalçın ve kulüp temsilcileri katıldı. Fikstür çekimi öncesi açıklamalarda bulunan Yılmaz Büyükaydın, federasyon olarak TFF 3. Lig'e çok önem verdiklerini belirterek, "Aslında Türkiye'de futbolla ilgili görev yapan tüm amatör kardeşlerimizin bir üst hedefi, her zaman TFF 3. Lig'dir. Profesyonelliğe ilk adım burada atılır. Onların önünü açan, görev verip vitrine çıkaran daima 3. ligdeki kulüplerimizdir" dedi.

Fikstüre göre 3'üncü grupta mücadele edecek olan Muğlaspor ilk maçında 2'nci Lig Beyaz Grupta ligi 16'ncı sırada tamamlayarak 3'üncü lige düşen Nazilli Belediyespor ile Muğla Atatürk Stadyumunda karşılaşacak.

 

 

 

DİĞER HABERLER