ORTAKÖY SAHASI SICAK SUYA KAVUŞTU

ORTAKÖY SAHASI SICAK SUYA KAVUŞTU

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’ın Muğla il müdürlüğündeki görevine başlar başlamaz Muğla bölgesindeki sportif tesisler üzerindeki bakım onarım seferberliği devam ediyor. İlman’ın ziyaretlerindeki gördüğü eksikler arasında yer alan bazı sportif tesis bakım ve onarım çalışmaları devam ederken, Menteşe Spor salonundaki çalışmalar tamamlandı. İl Müdürü İlman “Ben bu memleketin çocuğu olduğumu daha önce belirtmiştim. İlimizdeki sportif tesisler isteğe cevap verebilecek duruma gelinceye kadar bize dur durak yok” dedi.

ÖZEL HABER

EKREM ORHAN

Muğla ilinde Muğla Gençlik ve Spor Yeni İl Müdürü Ömer İlman’nın geçtiği yerlerdeki spor tesislerinde tespit ettiği baktım ve onarım seferberliği devam ediyor.

Bugüne kadar Muğla Atatürk Spor salonunda yapılan bakım ve onarım çalışmalarında, salonun yağmurdan akarak su alan bölümleri tamamen yenilendiği gibi Atatürk Stadyumu Ana giriş kapısı tamamen değişerek  üzerindeki “Atatürk Stadyumu”  yazısı ile bazı resimler değiştirilerek tamamen uygun hale getirildi.

Muğla Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Mühendislerin tespit ettiği eksikler yine Mühendisler eşliğinde bakım ve onarımları devam ederken Yarı Olimpik Kapalı yüzme havuzu ve Muğla Gençlik Merkezinin doğalgaza ulaşması ve doğalgaz ile ısıtılması ihale işlemi tamamlandı. Yakın bir tarihte Yüzle havuzu ile Gençlik Merkezinin doğalgaz döşeme işlemlerine başlanacak. Bunların yanı sıra Ortaköy sahalarına yedek kulübesi Sıcak su, sağlıkçı odası gibi önemli olan ilaveler yapıldı. Bunlar benim ilk akla gelen kısa sürede yapılan işler. Eğer şu anda ve ilk etapta aklıma gelmeyen işleri de listeye dahil edecek olursak, kısa sürede çok iş yaptığımızın ispatıdır” dedi.

ÖĞRENCİ YURTLARI ÇALIŞMALARI

 

Açıklamasında daha sonra yeni yapılan ve yapılmakta olan öğrenci yurtlarına da değenin İlman bu konuda da özetle şunları söyledi. “Fethiye ilçesine 1000 öğrenci kapasiteli öğrenci yurdu yaptırıyoruz.

Yundun ihalesi yapıldı. Merkezde Şahidi Öğrenci yurdu binası yeni yapıldı. Tüm işlemleri tamamlandı yurt içi dekarasyonda tamamlandı. Ön protokolle yapılan ilk şahidi öğrenci yurdu tamamlandı. Bu yurt 10 Gün içinde resmi açılışı yapılacak onu bekliyoruz” dedi.


DİĞER HABERLER