RASİM İNCE TAKIMINA FARKLI GALİBİYETİ GETİRDİ

 

RASİM İNCE TAKIMINA FARKLI GALİBİYETİ GETİRDİ

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nin mütevazı takımlarından Dalaman Belediyespor’un sportif direktörü ve eski Muğlaspor takım kaptanı Rasim İnce, adından sıkça söz ettiriyor. Takımının geçtiğimiz hafta sonu evinde oynadığı maçta Köyceğizspor’u 4-0 mağlup ettiği maçta iki gole imza atan deneyimli futbolcu, takımına farklı galibiyeti getirdi.

EKREM ORHAN

Muğlaspor’un eski futbolcularından Dalaman Belediyespor’un Sportif Direktörü Rasim İnce, Dalaman’da örnek hareketleriyle göz dolduruyor. Muğlaspor’dan futbolcu olarak ayrıldıktan sonra Dalaman Belediyespor Sportif Direktörlüğüne getirilen Rasim İnce, Dalaman Belediyespor’da futbol hayatının baharını yaşıyor.

Dalaman Belediyespor geçtiğimiz hafta sonu evinde oynadığı maçta Köyceğiz Belediyespor’u 4-0 mağlup etti. Maçta 5. dakikada takımının ilk golünü kaydeden Rasim İnce. 40. dakikada ise kendisinin ve takımlının ikinci golüne imza attı.

Takımının sahadan 4-0 galip gelmesinde önemli rol üstlenen deneyimli futbolcu ayrıca olumlu hareketleriyle gençlere örnek oldu. 0ğıugibi olumlu hareketleriyle futbolda gençliğinin baharını yaşıyor. Deneyimli futbolcu Rasim İnce,”Muğlaspor’dan ayrıldıktan sonra ailecek Dalaman’a yerleştiğimizi daha önce belirtmiştim. Dalaman’da iyi gidiyorum. Dalaman Belediyespor’un Süper Amatör Küme Liginde mütevazı bir kadrosu var. Ben birikimimle bu takıma bir şeyler katmaya çalışıyorum. Son Köyceğiz Belediyespor maçında sahadan 4-0’lık galibiyetle ayrıldık. Ben takımım adına iki gol kaydederek takımıma katkı sağladım. Mutlu ve sevinçliyim” dedi.

 

DİĞER HABERLER