SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ YARAŞSPOR’U 2-1 MAĞLUP ETTİ

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ YARAŞSPOR’U 2-1 MAĞLUP ETTİ

SAHA : Düğerek

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ: Cemal, Mutlu(Dak.44 İbrahim), Ali(Dak.31 Serhan),Ulaş, Murat(Dak.59 Mesut),Erdinç, Cemil, Dursun Ali (Dak.57 Bedri), Muhammet, Erhan, Selami (Dak.54 Ataman)

YARAŞSPOR:Deniz, Kemal, Rafet, Erhan, Mehmet,Selman, Halit Turan, Hasan(Dak.49 Harun), Musa, Burak

GOLLER: Dak.8 Cemil, Dak.39 Burak, Dak.53 Selami

Muğla Valilik Kupası Futbol Turnuvasında İl Sağlık Müdürlüğü Yaraşspor’u 2-1 mağlup ederek grubunda liderliğini sürdürdü. İl Sağlık Müdürlüğü maçın sonlarında bulduğu gol ile ancak galip gelebildi.

EKREM ORHAN

Muğla Valilik Kupası Futbol Turnuvasında İl Sağlık Müdürlüğü Yaraşspor’u Cemil ve Selami’nin golleriyle 2-1 mağlup ederken Yaraşspor’un tek golü ise Burak’tan geldi.

Dak.3 Yaraşspor ceza alanı dışından faul atışı kazandı. Halit’in doğrudan kaleye vurduğu top’u baraj son anda kornere çeldi.

Dak. 8(GOL) İl Sağlık Müdürlüğü öne geçti.Cemil köşe atışından topu ağlara gönderdi 1-0

Dak.10 Muğla il Sağlık müdürlüğü bir kez daha gole çok yaklaştı. Dursun Ali’nin ceza alanına ortaladığı topu Murat yakın mesafeden topu dışarı atarak takımını mutlak bir golden etti.

Dak.17 Bu kez Yaraşspor tehlikesi yaşandı. Halit sağ kanattan köşe atından ceza alanına gönderdi. Ceza alanı karıştı. Forvet elemanı düşürüldü. Maçın hakemi devam dedi.

Dak.28 Sağlıkspor sahanın sol kanadından kombine atak geliştirdi. Murat yakın mesafeden topu auta attı ve maçın 30 Dakikalık ilk devresi 1-0 Muğla İl Sağlık Müdürlüğü lehine sona erdi.

Dak.32 Halit topu ceza alanı dışından faul atışından topu doğrudan kaleye vurdu. Top az farkla yandan auta çıktı.

Dak.39(GOL) Yaraşspor’un beraberlik golü geldi. Ceza alanı dışından kazanılan faul atışını Burak ampul gibi bir v doğrudan bir vuruşla ağlara gönderdi 1-1

Dak.53(GOL) Selami rakip ceza alanı içinde Muğla İl Sağlık Müdürlüğünü 2-1 öne geçiren golü kaydetti ve maç bu skorla sona erdi.

DİĞER HABERLER