SÜPERLERDE İLK DEVRE SONA ERDİ

Muğla amatör ve alt yapı futbol liglerinde geçtiğimiz hafta yapılanamayan maçlar değişik tarihlere bölündü. Birinci amatör küme liginde bazı maçlar geçtiğimiz Çarşamba ve Perşembe günleri oynanırken, maçlar Süper Amatör Küme Liginde ise sona eren devre arası sebebiyle bu hafta sonu maç yapılmayacak. Süper amatör küme liginde 2. devre maçları 20 Ocak 2019 Pazar günü yapılacak.

HAZIRLAYAN: EKREM ORHAN

Türkiye genelinde amatör ve alt yapı maçları geçtiğimiz hafta sonu yapılamayarak ileri bir tarihe ertelenirken, amatör ve alt yapı liglerinde maçlar değişik tarihlere bölündü.

Birinci amatör küme liginde maçlar önceki gün ve dün yapılırken

Süper Amatör Küme Liginde sezonunun devre arası sebebiyle 20 Ocak 2019 tarihine kadar maç yapılmayacak.

Muğla amatör ve alt yapı ligleri bu hafta sonunu sabırsızlıkla bekliyor.

Muğla Birinci Amatör Küme Ligi A ve B gruplarında 13 Ocak 2019 Pazar günü oynanacak olan maçların programları şöyle,

A GRUBU

13 Ocak 2019 Pazar

B.Yalı Gençlikspor-Milas Gençlikspor

Muğla Gençlerberliği-B.Göl Türkbüküs por

Güllük Bld.Spor-Özpisispor

Menteşe Yerküpespor-Bafa Bld.Zeltinspor

B GRUBU

13 Ocak 2019 Pazar

Karaçulhaspor-Datça Bld.Spor

Ula Bld.Spor-Seydikemer Bld.Spor

Günlükbaşıspor-Marmaris Gençlik A.Ş

Datça Esnafspor-Yerkesikspor

 

SÜPER AMATÖR LİG İLK DEVRE SONU PUAN DURUMU

Sıra:

TAKIMLART

O

G

B

M

A

Y

P

1

YENİ MİLASSPOR

10

7

2

1

23

9

23

2

TURGUTREİSSPOR

10

7

1

2

19

7

22

3

DALYANSPOR

10

5

3

2

20

12

18

4

DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

10

5

3

2

15

10

18

5

GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

10

4

3

3

12

8

15

6

DALAMAN BLD.SPOR

10

4

2

4

11

14

14

7

MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR

10

3

3

4

16

19

12

8

KARAOVASPOR

10

3

2

5

15

16

11

9

KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

10

2

4

4

9

17

10

10

ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR

10

3

0

7

13

17

9

11

GÖCEK BLD.SPOR

10

2

2

6

13

19

8

12

MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

10

2

1

7

11

29

7

20 OCAK 2019 PAZAR

Dalyanspor-Milas Bld.Beçin Gençlikspor

Ortakent Yahşi Gençlikspor-Göcek Bld.Spor

Düğerek Güneşspor-Dalaman Bld.Spor

Karaovaspor-Turgutreisspor

Yeni Milasspor-Köyceğiz Bld.Spor

Gümüşlük Gençlik spor-Muğla Üniversitesi

DİĞER HABERLER