Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Federasyon Kupası Maçları Fethiye’de


2019 - 2020 sezonu Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası müsabakaları 22-28 Eylül tarihleri arasında Fethiye ile Göcek’te gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi

Türkiye Basketbol Federasyonu ve Fethiye Belediyesinin işbirliğiyle düzenlenecek organizasyon, Fethiye Beşkaza Spor Salonu ve Göcek Spor Salonu’nda yapılacak.

16 takımın katılımıyla gerçekleştirilecek turnuvaya katılacak takımların toplam 300’den fazla sporcu ve idareciyle Fethiye’ye gelmeleri bekleniyor. Ayrıca, maçları yönetecek hakemler, gözlemciler ve Federasyon yetkilileriyle beraber bu sayının artmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Basketbol Federasyonu ile beraber Fethiye’de böyle  önemli bir organizasyona evsahipliği yapmaktan mutlu olduklarını ifade ederek, tüm sporseverleri Beşkaza Spor Salonu ve Göcek Spor Salonu’ndaki maçlara davet etti. Alim Karaca, söz konusu organizasyonun başarılı geçeceğine emin olduğunu belirterek, bunun, Fethiye’nin basketbola verdiği önemi Türk basketbol kamuoyuna göstereceğini vurguladı
DİĞER HABERLER