TÜRKİYE MASA TENİSİ 1.VE 3.LİG YENİ SEZON MAÇLARI BAŞLIYOR

 

TÜRKİYE MASA TENİSİ 1.VE 3.LİG YENİ SEZON MAÇLARI BAŞLIYOR

2018-2019 Spor sezonunda bir kategori daha sezona başlıyor. Türkiye Masa Tenisi Ali Abalı sezonu 1. ve 3. lig 1. etap maçları 9 Kasım 2018 tarihinde  Eskişehir’de başlıyor.  1. ligde Muğlaspor’un  da yer aldığı grupta 16, 3. lig bayanlarda Muğla Büyükşehir Belediyespor’un yer aldığı  grupta da 16 takım yer alıyor. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Ali İnan “Tüm takımlara yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

EKREM ORHAN

Türkiye masa tenisinde yeni bir dönem başlıyor. Yeni sezon 1. ve 3. ligde yeni sezon 1.etap maçları  9-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Eskişehir ilinde yapılacak.

Türkiye Masa Tenisi Federasyon Yönetim kurulu üyesi ve Muğla Voleybol Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Ali  İnan’dan elde edilen bilgilere göre

Türkiye Masa tenisi 1. lig erkekler kategorisinde Muğlaspor, 3. lig bayanlarda ise Muğla Büyükşehir Belediyespor takımları yer alıyor.

Fethiye’li merhum Ali Abalı’nın adının verildiği Türkiye masa tenisi sezonunda 4 etaptan oluşacak olan ligde ilk maçlar çift devreli lig usulüne göre 9-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Eskişehir ilinde yapılacak.

İNAN, TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLEDİ

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi    

Ali İnan özetle şunları söyledi,  Masa tenisinde Ali Abalı sezonunun 1. etap  maçları Eskişehir ilinde  yapılacak. Masa tenisi 1.liginde Muğlaspor erkek takımı, 3.lig bayanlarda ise  Muğla Büyükşehir Belediyespor takımları ilimizi temsil edecek. Ben ligde mücadele edecek olan tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.. 

DİĞER HABERLER