TURNUVANIN 7 KİŞİLİK TERTİP KOMİTESİ SEÇİMİ YAPILDI

20 Mart 2019 Çarşamba günü başlayacak olan ve Muğla ASKF tarafından koordine edilen geleneksel 24.Valilik kupası futbol turnuvasının 7 kişilik tertip komitesi belirlendi. Tertip komitesi Başkanlığına Muğla Futbol il temsilcisi Ali Karakaya seçildi.

EKREM ORHAN

Muğla ASKF tarafından organize edilen 24.Geleneksel Valilik kupası futbol turnuvasının biri başkan olmak üzere toplam 7 kişilik tertip komitesi seçimi yapıldı.

Turnuva tertip komitesinin belirlenmesi için Muğla ASKF Toplantı salonunda önceki gün genel bir toplantı yapıldı. Toplantıda bu yılki turnuvada mücadele edecek olan takımların isimleri ve saylıları netleşti.

Toplantıya turnuvada mücadele edecek olan takımların yetkilileri ve temsilcileri katıldı. Muğla ASKF Başkanı Mehmet Top turnuvanın işleyişi hakkında geniş bilgi verdi ve daha sonra 7 kişilik tertip komitesini belirlemek için seçime geçildi.

Yapılan seçimler sonunda Tertip Komitesi başkanlığına Muğla Futbol il temsilcisi ve ASKF Mali Sekreteri Ali Karakaya, Mustafa Yandık(Üye Futsal il sorumlusu ve ASKF Genel sekreteri),

Av.Çağlar Çelikkale(ASKF’ca atanan hukukçu),

Ferruh Eyüpoğlu(Üye-Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü),  Yücel Avcı(Üye-Emekspor), Bayram Aydın(Üye-Muğla il Sağlık Müdürlüğü) Bayram Ali Öncü(Üye-Yaraşsspor)

 

DİĞER HABERLER