ÜNİVERSİTELERARASI TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI MUĞLA’DA YAPILACAK

ÜNİVERSİTELERARASI TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI MUĞLA’DA YAPILACAK

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi bir kez daha büyük bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun 2019 faaliyetleri arasında yer alan Üniversitelerarası Türkiye Boks Şampiyonası 8-9-10-11 Mayıs 2019 tarihleri arasında Muğla’da yapılacak.

EKREM ORHAN

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun 2019 faaliyetleri arasında yer alan Üniversitelerarası Türkiye Boks Şampiyonası 8-11 Mayıs 2019 tarihleri arasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor salonunda yapılacak.

Konu hakkında konuşan Boks Muğla İl Temsilcisi Yusuf Işık konu hakkında yaptığı açıklamada, “Muğla olarak boksta çok önemli bir organizeye daha ev sahipliği yapacak olmanın mutluluğu içindeyiz.  Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun 2019 faaliyetleri arasında yer alan Üniversitelerarası Türkiye Boks Şampiyonası 8-11 Mayıs 2019 tarihleri arasında Muğla ilinde yapılacak.

Şampiyonamız 7 Mayıs 2019 tarihinde yapılacak olan teknik toplantı ile başlayacak. Şampiyonada 8 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 16.00’da açılış seremonisi yapılacak ve hemen maçlar başlayacak. Boks Türkiye Şampiyonası sebebiyle gelecek yaklaşık 40 takım ve 200 civarında sporcu ve görevliyi ağırlayacağız.  

Bu önemli etkinliğin Muğla’da yapılacak olmasını sağlayan tüm büyüklerimize ve ilgililere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER