Valilik Kupası Futbol Turnuvası başlıyor

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından geleneksel hale getirilerek her yıl yapılan Valilik Kupası Futbol Turnuvası için hazırlıklar başladı. Son başvuru tarihinin 3 Mart olduğu, turnuvanın ise 16 Mart Pazartesi günü başlayacağı açıklandı.

Altar Zeyhan

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından geleneksel hale getirilerek her yıl yapılan Valilik Kupası Futbol Turnuvası'nın 25'incisi için  hazırlıklar başladı.

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Federasyonumuzca hazırlanan statü Valilik Makamının  05.02.2020 tarih,  E.183778 sayılı olurları ile uygun görülmüş olup, hazırlanan statü turnuvaya katılmak isteyenlerce Federasyonumuzdan temin edilebilir. Statüye göre turnuvanın son müracaat tarihi 03 Mart 2020 Salı günüdür. Turnuva 06 Mart 2020 Cuma günü çekilecek kuradan sonra 16 Mart 2020 Pazartesi günü start alacaktır. İlçe Belediye ve Kaymakamlıklarımız  dahil tüm kamu kurum ve kuruluşlar ile özel sektör temsilcilerini turnuvamıza bekliyoruz."

DİĞER HABERLER