VOLEYBOLDA MİLAS GALİP, MENTEŞE MAĞLUP

VOLEYBOLDA MİLAS GALİP, MENTEŞE MAĞLUP

Voleybol erkekler ve kadınlar kategorilerinde Muğla takımları yine inişli çıkışlı grafik çizdi. 1. lig erkeklerde Milas Belediyespor deplasmanda Bornova Anadolu Lisesini 3-1 mağlup ederken, 2. lig erkeklerde ise Menteşe Merkez Belediyespor İzmir deplasmanında Saınt Joseph’e 3-0 mağlup oldu. Bayanlarda ise Muğla yerel derbisinde Bodrum’da oynanan maçta deplasman takımı Marmaris Akademi, Bodrum Doğuşspor’u 3-0 mağlup etti.

EKREM ORHAN

Voleybol erkekler 1. ligde Milas Belediyespor 1. ligdeki ilk yılında dur durak bilmiyor. Voleybol 1.ligde bugüne kadar 6 maç oynayan ve dört galibiyetle halen 4. sırada yer alan Milas Belediyespor, son maçında deplasmanda Bornova Belediyespor’u 3-1 mağlup etti.

Milas Bld.Spor 10 Kasım 2018 Cumartesi günü Milas Atatürk Spor Salonunda Saat 14.00’da Seydişehir Belediye  Sanayispor ile oynayacak.

MENTEŞE BLD.SPOR LİDERE DİŞ GEÇİREMEDİ

Voleybol 2. lig erkekler ve bayanlar kategorinde heyecanlı bir hafta yaşandı. Erkeklerde  Fethiye Belediyespor haftayı bay takım olarak geçirirken, Menteşe Merkez Bld.Spor ise, lider Saınt Joseph’e İzmir deplasmanında diş geçiremedi. Menteşe  Merkez Bld.Spor  25-17, 25-17,  25-13 sayılık setlerle güçlü rakibine 3-0 mağlup oldu. Merkez Menteşe Bld.Spor bu hafta sonu Pazar günü Atatürk Spor salonunda (Eski salon) saat 16.00’da Belevi Gençlerbirliği ile oynayacak.

Voleybol Bayanlar 2. ligde ise aynı lig ve grupta yer alan Bodrum Doğuşspor ile Marmaris Akademispor, Bodrum Binnaz Karakaya spor salonunda karşı karşıya geldi ve maçı 18-25 – 23-25  -  12-25’lik skorlarla deplasman takımı Marmaris Akademispor 3-0 kazandı.

Bu hafta sonu Pazar günü Marmaris Amiral Orhan Aydın Spor Salonunda Marmaris Akademi ile Aydın BŞ Bld.Spor, İzmir Balçova spor salonunda ise İzmirspor-Bodrum Doğuşspor maçları oynanacak.

DİĞER HABERLER