YATAĞAN VE ORTACA GALİP

YATAĞAN VE ORTACA GALİP

Bal 7’nci grupta 2018-2019 futbol sezonu bu hafta sonu Pazar günü oynanacak olan maçlarla sona erecek. Grupta geçtiğimiz hafta sonu oynanan maçlarda Yatağanspor zor maçta Aydınspor 1923’ü  deplasmanda 65. dakikada Onurcan’ın golüyle 1-0 mağlup ederken, Ortaca Belediyespor ise evinde Sökespor’u 3-1 geçti.

EKREM ORHAN

Bal 7’nci grupta son haftaya girilirken iki Muğla takımı haftayı kayıpsız geçti. İki Muğla takımı sezonun son haftası öncesi oynadıkları maçları kazanarak üçer puanı hanelerine yazdırırken, Yatağanspor deplasmanda oynadığı maçta Aydınspor 1923’ü Onurcan’ın golüyle 1-0 mağlup ederek puanını 27’ye çıkardı.

Ortaca Belediyespor ise evinde oynadığı maçta Sökespor’u 3-1 mağlup etti. Böylece siyah beyazlılar puanını 26 yaparken, iki takım arasındaki 1 puan fark son haftaya taşındı. Ligin son haftasında Yatağanspor evinde Kale Bld.Spor ile Ortaca Bld.Spor ise deplasmanda lig sonuncusu Konyaaltı Belediyespor ile oynayacak.

Takımlar arasındaki puan farkı bu hafta sonu da bozulmazsa Yatağanspor dinlenmeye çekilecek. Ortaca Belediyespor ise bekleyecek ve Muğla Süper Amatör Küme Ligi Şampiyonu ile baraj maçı yapacak.

 

 

DİĞER HABERLER