YATAĞANSPOR EKSİKLERE RAĞMEN YILMADI

YATAĞANSPOR EKSİKLERE RAĞMEN YILMADI

Bal 7. grupta Sökespor galibiyetin seri hale dönüştürmek isteyen Yatağanspor, geçtiğimiz hafta deplasmanda Konyaaltı Belediyespor karşısında 6 eksikle mücadele etmenin sıkıntısını yaşadı. Teknik Direktör Cihan Bulut, “İyi maç oldu. İki topumuz direkten dündü” dedi.

EKREM ORHAN

İki hafta üst üste deplasmanın ilkini geçtiğimiz Pazar günü deplasmanda Konyaaltı Belediyespor ile yapan ve maçtan 2-0 mağlup ayrılan Yatağanspor, Yatağan’a üzgün döndü. Bu hafta sonu yine deplasmanda Manavgat Belediyespor ile mücadele edecek olan Yatağanspor kendi evinde 17 Mart 2019 Pazar günü Bucak Belediye Oğuzhanspor ile oynayacak.

Konyaaltı Belediyespor karşısına sakat ve cezalılardan dolayı 6 eksikle çıkan yeşil siyahlılar eksikleri maç boyunca ararken, iyi bir futbol ortaya koyamadı. Ancak tüm olumsuzluklara rağmen iki topu direkten geri geldi.

Teknik direktör Cihan Bulut, “Konyaaltı  Belediyespor maçına 6 eksikle çıktık. İki topumuzun direkten dönmesi bizi çok zor durumda bıraktı. Sonuçta mağlup olduk. Artık geleceğebakmak zorundayız” dedi.

DİĞER HABERLER