YENİ MİLASSPOR-DÜĞEREK GÜNEŞSPOR MAÇI MİLAS’A ALINDI

Milas’ın yeni suni çim olan sahası nihayet Muğla GSİM’nin

YENİ MİLASSPOR-DÜĞEREK GÜNEŞSPOR MAÇI MİLAS’A ALINDI

Milas’ta saha sıkıntısının çözümü için bir süre önce başlatılan çalışmalar meyvesini vermeye başladı.  Milas’ın zemini suni çim olan sahasındaki eksiklikler tamamlandı. Milas sahası dün yapılan geçici kabul ile Muğla GSİM’e devredildi. Muğla bölgesi pırıl pırıl bir sahayla kavuşurken yetkililer daha önce Ören’de oynanacağı açıklanan Pazar günkü Yeni Milasspor-Düğerek Güneşspor maçının Milas merkez sahasına alındığını belirtitiler.

EKREM ORHAN

Muğla bölgesi GSİM’e ait olan ve zemini pırıl pırıl suni çim olan sahaya dün kavuştu. Milas’ta yaşanan saha sıkıntısını gidermek amacıyla bir süre önce Milas ilçesinde başlatılan çalışmalar meyvelerini vermeye başladı. Bir süre önce Milas’ta başlatılan zemini suni çim olan saha nihayet tamamlandı ve dün öğle saatlerinde saha geçici kabul ile Muğla GSİM’e ye verildi.

YENİ MİLASSPOR DÜĞEREK GÜNEŞSPOR MAÇI MİLAS’TA OYNANANACAK?

Bir süre önce Devrim spor servisi olarak görüştüğümüz yetkililer sahanın Muğla GSİM’e Perşembe günü (Dün) devredileceğini ancak sahanın bir kaç günlük dinlenmeden sonra maç oynanmaya başlanacağını belirterek Pazar gün Muğla Süper Amatör küme liginde Yeni Milesspor ile Düğerek Güneşspor arasında oynanacak olan maçın Ören sahasında oynanacağı söylenmişti. Ancak spor servisimizin edindiği bilgilere göre Milas sahasının dün öğle saatlerinde geçici kabul ile Muğla GSİM’e devredildiğini ve pazar günü Ören sahasında oynanacak maçın Milas’a alındığı bildirildi. Muğla ASKF’nin maç programında Ören sahası olarak gösterilen maçın sonradan Milas merkez olarak değiştirildiği haberi Muğla Spor camiasına bomba gibi düştü.

Pazar günkü maçta mücadele edecek bir takımın yetkilisi , “Maçın nerede oynanacağı takım olarak bizim için mühim değil. Ancak biz önceden Ören sahası olarak parasını yatırmışız. Ancak son anda maçın oynanacağı sahanın Milas Merkez olarak değiştirilmesi hoş olmaz” dedi.

Maç 24 Şubat 2019 Pazar günü saat 14’00’da Milas Merkez Yeni Sahada oynanacak.

DİĞER HABERLER