YÜZYILA SIĞMAYANLAR

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Milli Mücadelenin 100.Yılı kapsamında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir dizi önemli etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor. EKREM ORHAN

Muğla Gençlik ve spor İl Müdürlüğü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir dizi önemli etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor.

Bu kapsamda Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sosyal Medyada #yuzuncuyilmugla ve #yuzyilasigmayanlar hashtangi ile bir etkinlik başlattı.

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından  19 Mayıs T-shörtü armağan edilecek. Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman yaptığı açıklamada özetle şöyle dedi, “Hedefimiz  Milli Mücadelenin 100. Yılında Muğla’da adına yakışır bir şekilde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası Kutlamaları gerçekleştirmektir.  Vatandaşlarımızdan #Yüzüncüyilmugla ve #yuzyilasigmayanlar hashtangi ile gelen fotoğraflarla hem eski bayramlara yönelik güzel bir arşiv oluşturmaktır.

 21 Mayıs 2019 Salı günü Gençlik Haftasının son gününde Sınırsızlık Meydanında gönderenlerin isimleri ile Halkımızın beğenisine sunmayı planlıyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER