Bodrum'da zeytinlik tarla mahkemeden satılıktır (çoklu satış)

Bodrum'da zeytinlik tarla mahkemeden satılıktır (çoklu satış)

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan duyuruya göre T.C. Bodrum (sulh hukuk mah.) Satış memurluğu Taşınmazın açık artırma ilânı Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50'sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50'sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.

İhale 1. Satış Günü : 04/03/2021 günü 14:20 - 14:25 arası, 2. Satış Günü : 01/04/2021 günü 14:20 - 14:25 arası Satış Yeri  Bodrum Adliyesi Girişi Adli Sicil Bürosu Önü'nde yapılacaktır.


Ayrıntılı bilgi için tıklayınız   
https://www.ilan.gov.tr/ilan/725431/emlak/tarla-tarim-arazisi-bag-bahce/bodrumda-zeytinlik-tarla-mahkemeden-satiliktir-coklu-satis-

DİĞER HABERLER