Marmaris Çamlı ve Çetibeli'ndeki çalışmalarda sona gelindi

Muğla'nın Marmaris ilçesinde Çetibeli ve Çamlı'daki çok amaçlı salonların yapımında sona gelindi. Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü binalarda incelemelerde bulundu.

İHA

Marmaris Belediyesi'nin mahalle sakinlerinin düğün, nişan gibi özel günlerine ev sahipliği yapması amacıyla hayata geçirdiği çok amaçlı salonların yapımı devam ediyor. Çetibeli ve Çamlı'daki çok amaçlı salonların yapımında da sona gelindi. Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü de yapımı süren binalarda incelemelerde bulundu. Başkan Ünlü, Fen İşleri Müdürü Özgür Han'dan son durum hakkında bilgi aldı. Çalışmaların hızlandırılacağını ve en kısa sürede hizmete sunulacağını söyleyen Başkan Ünlü, "Mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çok amaçlı salon, spor alanı, halı saha olmayan mahallelerde de projelendirerek hayata geçireceğiz" dedi.

Çamlı, Çetibeli'nin yanı sıra Karacasöğüt ve Yeşilbelde mahallelerinde incelemelerde bulunan Başkan Acar Ünlü, mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek sohbet etti. Ünlü, "Tüm mahallelerimizde yaşam kalitesini yükseltmek ve halkımızın hak ettiği hizmeti alması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" ifadesini kullandı.

DİĞER HABERLER