Üzerine su tankı düşen genç feci şekilde can verdi

Muğla'nın Marmaris ilçesi Uzunyalı mevkiinde arkadaşlarıyla bir restorana yemek yemeye gelen ve sırasını beklemek için bir koltuğa oturan 18 yaşındaki gencin üzerine 1 tonluk su tankı düştü. Talihsiz genç olay yerinde feci şekilde can verdi.

MUĞLA (İHA)

Olay, saat 17.30 sıralarında meydana geldi. Siteler Mahallesi Uzunyalı mevkiinde bulunan iş yerinin bahçesindeki koltukta oturan 5 kişinin üzerine iddiaya göre yan tarafta bulunan apart otelin çatısından su tankı düştü. 4 kişi yara dahi almazken, içi su dolu bir metal su tankının altında kalan 18 yaşındaki Batuhan Kaan Gül olay yerinde feci şekilde yaşamını yitirdi.

Ölen gencin, sinir krizi geçiren 4 arkadaşına sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi. Talihsiz gencin akrabaları haberi duyar duymaz olay yerine geldi. Acı haberi alıp olay yerine gelen Gül'ün yakınları fenalık geçirdi. Sağlık ekipleri ve polisin müdahalesi ile akrabalarından bazıları hastaneye götürüldü. Olay yerine gelen nöbetçi savcı, polis olay inceleme ekipleri ile birlikte inceleme yaptı. Yapılan incelemenin ardından Gül'ün cenazesi alınarak İlçe Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturmanın çok yönlü olarak sürdürüldüğü bildirildi.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER