Valilik Kupası'nın 40 yaş üstü şampiyonu Menteşe Masterler

 

Bu yıl 28'incisi düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvası'nın B Kategorisi (40 Yaş Üstü) 20 Mayıs'ta oynanan müsabakalar ile son buldu. Müsabaka sonuçlarına göre Menteşe Masterler 2024 Yılı Valilik Kupası B Kategorisi (40 Yaş Üstü) şampiyonu oldu.

Haber Merkezi

Turnuvada Şampiyon olan  Menteşe Masterler Kupasını Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Federasyon Başkanı Mehmet Top'un elinden alırken, ikinci olan Halikarnas Masterler ise kupasını, Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Mustafa Yandık ve Futbol İl Temsilcisi Ali Karakaya'dan aldı. Takımların madalyaları ise  final müsabakalarını izleyen protokol üyeleri ve Tertip Kurulu üyeleri tarafından takıldı.

Final maçını, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Federasyon Başkanı Mehmet Top,   ASKF Genel Sekreteri Mustafa Yandık, Futbol İl Temsilcisi ve ASKF Mali Sekreteri  Ali Karakaya,  TÜFAD  Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Görgülü, TÜFAD Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Arseven Kavak ve çok sayıda sporsever izledi.

 

DİĞER HABERLER