MUĞLASPOR TOLGAY KERİMOĞLU İLE SÖZLEŞME İMZALADI

MUĞLASPOR TOLGAY KERİMOĞLU İLE SÖZLEŞME İMZALADI

Muğlaspor, teknik direktör Tolgay Kerimoğlu ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Tolgay Kerimoğlu ile birlikte Muğlaspor’da yardımcı antrenörler de değişti. Buna göre Muhammet Köseoğlu ve Nevzat Aksoy yardımcı antrenör olarak görev yapacak.

EKREM ORHAN

Muğlaspor’da teknik direktör Erdinç Pala’nın yardımcıları ile birlikte istifa etmesinin ardından, yeşil beyazlılar Tugay Kerimoğlu’nun abisi

Tolgay Kerimoğlu ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreninde konuşma yapan Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, “Fatsa ile oynadığımız maç sonrası Erdinç hocamız istifa dilekçesi verdi. Biz de yönetim olarak bir kan değişikliğine ihtiyaç olduğunu düşündük. Ardından Tolgay hocamızla bu sezon ve önümüzdeki sezon için yola devam etme kararı aldık” dedi.

Kapiz, konuşmasının devamında, Muğlaspor’un sezon başında 6,7 milyon lira borcu olduğunu, 7 ayda bu borcun 4 milyon lirasını ödediklerini dile getirdi. Erol Kapiz, “Bu zamana kadar bize inanarak Muğlaspor’a destek olanlara teşekkür ediyorum. Cuma günü bu vefayı göstereceğiz ve düzenleyeceğimiz gecede bize destek olanlara plaket takdim edeceğiz” diye konuştu.

KERİMOĞLU “MUĞLA TAM BİR SPOR KENTİ”

Muğlaspor’un yeni teknik direktörü Tolgay Kerimoğlu da yaptığı konuşmada, “Muğla tam bir spor kenti. Yakın doslarımız bizden istekte bulundular. Muğlaspor’la ilgili iyi referanslar aldık. Buraya gelirken herhangi bir peşinat almadık. Biz Muğlaspor’a gönlümüzle geldik. Bugünden itibaren ilk amacımız alt taraflardan kurtulmak olacak. Muğlaspor iyi bir kadroya sahip. Alt taraftan kurtulursak, üst sıraları zorlamaya çalışacağız” diye ifade etti.

Muğlaspor’un Tolgay Kerimoğlu dün takımını ilk kez çalıştırdı.

 

 

DİĞER HABERLER